Онлайн Ігри

Winx клуб: розмальовки Стелла

Гра Winx Club

Winx клуб: розмальовки Стелла

Winx клуб: розмальовки Стелла Рейтинг: 5/10

Гра Winx клуб: розмальовки Стелла

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Активність для всіх, для вас, щоб насолоджуватися забарвлення цей мультиплікаційний персонаж із серії Winx клуб чарівний казковий, хто хоче нових кольорів. Для кольору, ви повинні натиснути колір з лівої кнопкою миші, а потім ви малюєте елемент зображення з цим кольором, клікнувши на цю деталь з лівої кнопкою миші. Стелла є одним з провідних персонажа в мультсеріалі Winx клуб. Серія, яка слідує за пригодами шести чарівних фей шість дівчат з державами.

разів грав

Ця гра була зіграна 18458 раз онлайн. рейтинг 1191 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 896 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 18458 разів
Winx клуб: розмальовки Стелла

Ігри, де ви повинні намалювати картину. Ви повинні колір символу в мультсеріалі, заснованого на пригоди групи дівчат, які мають фея повноваження. Стелла Фея сонця, місяця і зірок. Вони живуть у світі, населеному феями, відьом, монстрів, людей, фантастичних істот світу. Сюжет заснований на класичній боротьбі між добром і злом. У цій вправі ви повинні намалювати барвистий образ Стелла, однієї з дівчат в серії героя.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Winx клуб: розмальовки Стелла для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Winx Club спалах, яка називається Winx клуб: розмальовки Стелла. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Winx клуб: розмальовки Стелла і це пов'язано з Winx Club. Наша нова гра Winx клуб: розмальовки Стелла є однією з кращих Winx Club ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Winx Club, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Winx клуб: розмальовки Стелла
НАЗАД

Winx Club найпопулярніші ігри

Сцени в Winx Club ГРАТИ ►

Сцени в Winx Club

6
6 з 10 - 3966 голосів
Зіграли
41663
разів

У цій оригінальній грі, ви повинні створити сцену з героями мультсеріалу Winx Club. Щоб ство ...

Winx Club: одягати фею ГРАТИ ►

Winx Club: одягати фею

5
5 з 10 - 2436 голосів
Зіграли
33034
разів

Трохи магії у цьому модному діяльності, в якій ви повинні вибрати одяг, аксесуари, за& ...