Онлайн Ігри

Winx Club: розфарбування

Гра Winx Club

Winx Club: розфарбування

Winx Club: розфарбування Рейтинг: 6/10

Гра Winx Club: розфарбування

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь забарвлення ці магічні феї, герої мультфільмів з вашого улюбленого серіалу для дівчаток, Winx Club. Щоб колір зображення, ви повинні натиснути колір з лівої кнопкою миші, а потім намалювати елемент зображення з цим кольором, клікнувши на цю деталь з лівої кнопкою миші. Ви можете використовувати кольори, які ви хочете, як ви хочете, не існує ніяких обмежень на фантазії. Winx Club є мультсеріал і основні герої серіалу феї, магічною силою.

разів грав

Ця гра була зіграна 19990 раз онлайн. рейтинг 1069 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1328 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 19990 разів
Winx Club: розфарбування

Ігри, де ви повинні намалювати фей. Діяльність, у якій діти повинні колір героїв мультфільмів. Деякі дівчата, що живуть у світі фантазій, в оточенні магічних істот. Деякі феї є крила і дуже симпатичні. У цій вправі ви можете малювати з кольоровими фотографіями зірок дівчаток. Дуже цікаво, і тепер ви можете використовувати кольори з усією фантазією ви хочете. Серія, яка почалася в Італії і став дуже популярним у світі.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Winx Club: розфарбування для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Winx Club спалах, яка називається Winx Club: розфарбування. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Winx Club: розфарбування і це пов'язано з Winx Club. Наша нова гра Winx Club: розфарбування є однією з кращих Winx Club ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Winx Club, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Winx Club: розфарбування
НАЗАД

Winx Club найпопулярніші ігри

Сцени в Winx Club ГРАТИ ►

Сцени в Winx Club

6
6 з 10 - 3966 голосів
Зіграли
41663
разів

У цій оригінальній грі, ви повинні створити сцену з героями мультсеріалу Winx Club. Щоб ство ...

Winx Club: одягати фею ГРАТИ ►

Winx Club: одягати фею

5
5 з 10 - 2436 голосів
Зіграли
33034
разів

Трохи магії у цьому модному діяльності, в якій ви повинні вибрати одяг, аксесуари, за& ...