Онлайн Ігри

Winx Club: макіяж

Гра Winx Club

Winx Club: макіяж

Winx Club: макіяж Рейтинг: 6/10

Гра Winx Club: макіяж

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Повний набір зачіску і макіяж, ви можете бачити символ в мультсеріалі Winx Club, і ви повинні вибрати зачіску, макіяж, очі, колір обличчя, плаття, губи, крила, ювелірні вироби та фоновий екран, який вам подобається. Для виконання цих заходів, ви повинні натиснути на значок миші знаходиться на лівій стороні екрану. Ви упорядковано всі ікони, спочатку перукарські перуки, зачіски і кольору. Потім ювелірні вироби сережки, намиста та інші прикраси. Ви можете змінити колір очей. Макіяж для шкіри. Визначає форму губ і вій. Ви навіть можете змінити форму крил дівчини і, нарешті, ви змінити фонове зображення.

разів грав

Ця гра була зіграна 26664 раз онлайн. рейтинг 735 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1196 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 26664 разів
Winx Club: макіяж

Ігри, де ви повинні змінити образ мультиплікаційного персонажа. Ви повинні зробити і одягаються фея, один анімований персонаж. Winx Club є мультсеріал. Головні герої серіалу є фея з магічною силою і боротися з силами зла. Серія була успішною, і є багато іграшок, книг, одягу, DVD і кіно. Це гра, де ви повинні нанести макіяж, волосся, одяг і прикраси для фей.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Winx Club: макіяж для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Winx Club спалах, яка називається Winx Club: макіяж. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Winx Club: макіяж і це пов'язано з Winx Club. Наша нова гра Winx Club: макіяж є однією з кращих Winx Club ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Winx Club, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Winx Club: макіяж
НАЗАД

Winx Club найпопулярніші ігри

Сцени в Winx Club ГРАТИ ►

Сцени в Winx Club

6
6 з 10 - 3966 голосів
Зіграли
41663
разів

У цій оригінальній грі, ви повинні створити сцену з героями мультсеріалу Winx Club. Щоб ство ...

Winx Club: одягати фею ГРАТИ ►

Winx Club: одягати фею

5
5 з 10 - 2436 голосів
Зіграли
33034
разів

Трохи магії у цьому модному діяльності, в якій ви повинні вибрати одяг, аксесуари, за& ...